Szpital Powiatowy Imienia Miłosierdzia Bożego w Limanowej

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Trwa opracowywanie dokumentacji projektowej kolejnej dużej inwestycji.

Trwa opracowywanie dokumentacji projektowej kolejnej dużej inwestycji.

Trwa opracowywanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Szpitalu Powiatowym w Limanowej”. Wstępne założenia inwestycji obejmują przebudowę powierzchni 500 m2 obecnego SOR-u oraz rozbudowę oddziału o kolejne 600 m2. Jak oszacowano, na realizację tych zamierzeń będzie potrzebne nawet 16 mln zł. Szpital będzie się starał pozyskać na ten cel środki z programu „Polski Ład” oraz z Funduszy UE.

18 maja 2022
Przejdź do - Dzień Pielęgniarek i Położnych w limanowskim Szpitalu!

Dzień Pielęgniarek i Położnych w limanowskim Szpitalu!

12 maja każdego roku Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Limanowej spotyka się z przedstawicielkami pielęgniarek i położnych, by na ich ręce złożyć podziękowania za pracę dla wszystkich pracujących w naszym szpitalu w tych wyjątkowych zawodach.

12 maja 2022
Przejdź do - Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy

Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni:

  1. lekarzy internistów do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych
  2. lekarzy do pracy w Oddziale Chirurgii Ogólnej
10 maja 2022
Przejdź do - Zmiany kadrowe w Oddziale Chirurgii Ogólnej

Zmiany kadrowe w Oddziale Chirurgii Ogólnej

W Oddziale Chirurgii Ogólnej limanowskiego Szpitala nastąpiły zmiany kadrowe. W dniu wczorajszym Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala wręczył umowy o pracę lekarzom powołanym na nowe stanowiska w oddziale, czyli lek. Andrzejowi Gwiazdowskiemu obecnemu Kierownikowi ww oddziału oraz lek. Aleksemu Drożdż – p.o. z-cy Kierownika oddziału.

 

9 maja 2022
Przejdź do - Bezpłatne badania kolonoskopowe w znieczuleniu – zapraszamy!

Bezpłatne badania kolonoskopowe w znieczuleniu – zapraszamy!

Szpital Powiatowy Imienia Miłosierdzia Bożego zaprasza na bezpłatne badania kolonoskopowe w znieczuleniu. Badania realizowane są w ramach projektu pn. „Promowanie profilaktyki raka jelita grubego wśród osób w wieku aktywności zawodowej na terenie powiatów: dąbrowskiego, limanowskiego, nowosądeckiego, oświęcimskiego, suskiego, tatrzańskiego i wadowickiego”.

6 kwietnia 2022
Przejdź do - Zadbaj o zdrowie psychiczne swojego dziecka!

Zadbaj o zdrowie psychiczne swojego dziecka!

Trudne czasy pandemii, nauczanie zdalne, izolacja – to rzeczywistość, która towarzyszyła nam od 2020 roku. Gdy tylko zaczęliśmy „łapać oddech” próbując wrócić do rzeczywistości bez noszenia maseczek i zachowywania dystansu – pojawiło się nowe zagrożenie – rosyjska napaść na Ukrainę. To wszystko sprawiło, iż trudno nam poradzić sobie z lękiem, obawą i strachem przed przyszłością. Podobne odczucia – mimo, iż często pozostają niewypowiedziane – mają dzieci i młodzież. Dlatego warto, by każdy z nas – w trosce o komfort psychiczny swoich dzieci – wiedział, gdzie szukać wsparcia i pomocy w sytuacjach kryzysowych.

9 maja 2022