Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Otwarcie Pracowni Rezonansu Magnetycznego

Otwarcie Pracowni Rezonansu Magnetycznego

7 listopad 2018 roku to kolejna ważna data w historii limanowskiego Szpitala. Tego dnia dokonano uroczystego otwarcia i poświęcenia nowoczesnej pracowni Rezonansu Magnetycznego.

8 listopada 2018
Przejdź do - Ważna informacja dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego

Ważna informacja dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego

Informujemy, iż mieszkańcy powiatu nowosądeckiego zostali objęci projektem pn. "Promowanie profilaktyki raka jelita grubego wśród osób aktywnych zawodowo na terenie powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego, nowotarskiego i nowosądeckiego" realizowanym przez Szpital Powiatowy w Limanowej. Do tej pory projekt obejmował tylko cztery powiaty. Wszytskie zainteresowane osoby mogą zgłaszać się na badania pod numerem telefonu 18/ 33-01-750.

 

30 października 2018
Przejdź do - Animatorzy z Małopolskiego Centrum Nauki w Szpitalu Powiatowym w Limanowej

Animatorzy z Małopolskiego Centrum Nauki w Szpitalu Powiatowym w Limanowej

23 października animatorzy z Małopolskiego Centrum Nauki COGITEON zaprezentowali dzieciom przebywającym na Oddziale Chorób Dzieci naszego Szpitala szereg doświadczeń z powietrzem.

26 października 2018
Przejdź do - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie chorób płuc będzie leczył pacjentów naszego Szpitala

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie chorób płuc będzie leczył pacjentów naszego Szpitala

11 października bieżącego roku Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej podpisał umowę współpracy z Panią prof. dr hab. n. med. Lucyną Mastalerz - Konsultantem Wojewódzkim województwa małopolskiego w dziedzinie chorób płuc.

15 października 2018
Przejdź do - Dzień Ratownictwa Medycznego

Dzień Ratownictwa Medycznego

13 października obchodzony jest Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala oraz jego Zastępca ds. Lecznictwa lek.  Mariusz Bobula, spotkali się z przedstawicielami tej grupy zawodowej.

16 października 2018
Przejdź do - Już wkrótce zakończy się projekt pn. „Promowanie profilaktyki raka jelita grubego wśród osób aktywnych zawodowo na terenie powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i nowotarskiego” – nie zwlekaj, zapisz się na bezpłatne badania!

Już wkrótce zakończy się projekt pn. „Promowanie profilaktyki raka jelita grubego wśród osób aktywnych zawodowo na terenie powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i nowotarskiego” – nie zwlekaj, zapisz się na bezpłatne badania!

Do końca grudnia 2018 roku zainteresowani Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach projektu pn. „Promowanie profilaktyki raka jelita grubego wśród osób aktywnych zawodowo na terenie powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i nowotarskiego”  realizowanego przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020. Kryteria rejestracji w dalszej części artykułu.

15 października 2018
Przejdź do - Nowe „transportówki” zakupione dzięki wsparciu Miast i Gmin Powiatu Limanowskiego

Nowe „transportówki” zakupione dzięki wsparciu Miast i Gmin Powiatu Limanowskiego

W dniu dzisiejszym, przed budynkiem Szpitala Powiatowego w Limanowej poświęcono i oddano do użytku dwa nowe pojazdy sanitarne o standardzie T (transport chorego) wraz z wyposażeniem, zakupione dzięki finansowemu wsparciu Miast i Gmin Powiatu Limanowskiego.

3 października 2018